• golddus@golddus.com.tr
  • 0 (322) 393 50 17- 0 535 375 83 85-0 549 649 49 29
  • Pzrt - Cmrt : 08:00 -19:30

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gold Duş kurulduğu 1997 yılından itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. banyo kabinleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz ;

Olimpos Serisi, Star Serisi, Pırıltı Serisi, Obe Serisi, Tropikal Serisi, ( temperli Cam ve Polistrenli Cam ) ile yenilenen teknolojik yapısıyla, kaliteli malzeme kullanarak, uygun ve ekonomik modelleri ilemekanlarınıza farklı yaklaşımlar sunmaktadır.

Gol Duş; Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede duşakabin sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Gold Duş Yöneticileri, işlerini seven, mesleklerine ve onun gerektirdiklerine saygılı ve deneyimli yöneticilerdir. Sektöründe ekip çalışmasının önemini benimsemiş kadrosu, sürekli kondisyon içinde çalışarak müşterilerimize daha sağlıklı hizmet verebilmektedir.

''Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalıtedir'' Prensibiyle çalışan Gold Duş, Gösterdiğiniz yakınlık ve desteğinizden ötürü teşekkür eder, zamanında teslim ve uygun fiyatlarıyla, bugün ve gelecekte szilere hizmet vermeye devam edecektir.

Profosyonellik

-

Kalite

-

Güven

-