Misyon-Vizyon  • Vizyon


  • "Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak"

  • Gold Duş kurulduğu 1992 yılından itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.
  • Banyo kabinleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Eko Serisi, Onda Serisi, Flower Serisi, Obi Serisi ve Pırıltı Serisi ile ; yenilenen teknolojik yapısıyla, kaliteli malzeme kullanarak, uygun ve ekonomik modelleri ile mekanlarımıza farklı yaklaşımlar sunmaktadır.
  • Gold Duş; kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede duşa kabin sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.Misyon


"Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan "stratejik bir portföyü" paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek"

Gold Duş yöneticileri; işlerini seven, mesleklerine ve onun gerektirdiklerine saygılı ve deneyimli yöneticilerdir. Sektöründe ekip çalışmasının önemini benimsemiş kadrosu, sürekli koordinasyon içinde çalışarak müşterilerimize daha sağlıklı hizmet verebilmektedir.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmetten dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Gold Duş, gösterdiğiniz yakınlığı ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, zamanında teslim ve uygun fiyatlarıyla bugün ve gelecekte sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Takip Et